Hakkımızda

Kayseri’mizin tarihi kalesi, kapalı çarşısı ve çarşı içiyle iç içe olan Millet Caddesi’nde 1959 yılından buyana hizmet vermekte olan ve bu süre zarfında lezzetiyle, kalitesiyle ve müşteri odaklı hizmet  anlayışıyla sürekli kendini yenilemiş bir kuruluştur.

Zaman içerisinde artan taleplerle doğru orantılı olarak 2002 yılında şubeleşmeye başlamış daha büyük bir hizmet ağına sahip olmuş, gerek ürün çeşitleriyle gerekse kapasite ve hizmet kalitesiyle kendisini bir adım daha ileriye taşımıştır. Elmacıoğlu Et Lokantalarında iş yemeği, toplantı, düğün, davet organizasyonları yürütmektedir.

2008’de Sivas Caddesi’nde ve 2012’de ise İstasyon Caddesi’nde hizmete açtığı Elmacıoğlu Ekspres markasıyla hızlı servis ve paket servisi hizmetlerini de başarıyla yürütmektedir.

Elmacıoğlu Merkez Et Lokantası 1200 m2 kapalı alanı ile 500 kişiye aynı anda geçmişten bugüne gelen geleneksel lezzeti Elmacıoğlu farkı ve kalitesi ile sunmaktadır. Elmacıoğlu Gültepe Et Lokantası ise 4 katlı 2000 m2 kapalı ve 800 m2 açık alan olmak üzere toplam 2800 m2 alanda aynı anda 1500 kişiye Elmacıoğlu farkı ve kalitesi ile hizmet vermektedir.

2008 yılında Kayseri’ye özgü el mantısı başta olmak üzere Kayseri mutfağına özgü ürünlerin üretimine bir tesisi ile başlanmış ve gelen yoğun talepler üzerine şu anda mantı üretim tesisleri üçe çıkmıştır. Paketli Kayseri Mantısı ile yakalanan başarı neticesinde yurt geneline toptan ve perakende satışlar yapılmakta ve firmalara bayilikler verilmektedir.

Sürekli iyileşmeyi, kaliteyi kendisine misyon edinmiş Elmacıoğlu Gültepe Et Lokantası çağın gerekliliklerini, müşteri isteklerini hep ön planda tutarak sektöründe öncü bir firma olmayı başarmıştır. Sektöründe ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini ilk alan firmalardan olması ve bu belgenin gerekliliklerini yerine getirerek üretim yapması ELMACIOĞLU’nu farklı kılmaktadır.

Elmacıoğlu Gültepe Et Lokantası müşteri odaklı hizmeti, sürekli iyileşme ve gelişime açık yapısı, hijyenik şartlarda Gıda Mühendisi gözetiminde üretimi ile sektöründe öncü ve ilklerden olmaya devam edecektir.